facebook

Statystyki

Ilość bachusików:
38

Logowanie

Login:
Hasło:

Expertus

Podstawowe informacje

miniaturka
1
2
3
4
5

Imię: Expertus
Ulica: Jana Sobieskiego
Współrzędne geograficzne: 51.937808, 15.503870
Autor: Artur Wochniak
Fundator: ADB
Ocena: 2.88, liczba głosów:90. Oceń bachusika→

Opis

Przez Deptak leci niezwykły, obdarzony supermocami bachusik - Expertus. Jak imię wskazuje, jest ekspertem od wszystkiego, a szczególnie nowoczesnych technologii. W końcu to honorowy pracownik firmy ADB, zielonogórskiego pioniera informatycznego!

Od czasu do czasu Expertus rozwiązuje problemy innych bachusików - tu laptop Uzetikusa, tam Informatikusa, ale na ogół stara się myśleć o większych celach. "Internet Rzeczy, słyszał pan o takich cudach?" - pyta przechodniów, a ci posłusznie kręcą głowami i słuchają, jakież to cudowne wizje przyszłości roztacza bachusik.

Ciągle zalatany bachusik twierdzi, że i tak zawsze znajdzie chwilę na zabawę. "Informatyka to świetna zabawa, ale oczywiście czasem spotykam się ze znajomymi. Zielonogórskie wino świetnie pasuje do tradycyjnej pizzy!" - twierdzi Expertus.

Tu znajdziesz bachusika!

Komentarze     

cialis (gość)

iwuwwwtu

28-02-2017 09:07Florida Cancer Specheap cialis from shanghaits Help me raise money to shave for a cure UPDATE** Check out this video.

Napisz komentarz      

Możesz pisać komentarze bez zalogowania, jednak jeśli się zalogujesz, przy komentarzu będzie Twój nick i avatar.
Gwiazdka oznacza, że pole jest obowiązkowe.


Nick: *
Temat: *

Treść:*

Aktualności

Niedawno pisałem o pikniku rodzinnym w Dolinie Gęśnika, którego jednym z głównych elementów (oprócz konsultacji społecznych była gra terenowa "Skarb bachusika Gęśniczka" przygotowana przez stowarzyszenie ...

Bachusiki

Przeczytaj o najnowszych bachusikach: A także o 34 innych.

Mapa

Jak wiadomo, bachusików najlepiej szukać z mapą, bo rozbiegły się po całym mieście i nie wiadomo, gdzie się spodziewać kolejnego. A aktualne mapy znajdziesz tutaj - na stronie bachusików.

Forum

Na Forum Bachusikowym możesz porozmawiać o bachusikach, o stronie lub o czym tylko chcesz! Zarejestruj się już dziś!

Legenda

Przeczytaj wydanie specjalne gazety "Kuryer bachusikowy" i dowiedz się skąd się "Skądże się u nas bachusiki wzyęły i co w Zyelonej Górze robią".

Kontakt

Dowiedz się, kim jestem, jak powstała strona, jakich technologii użyłem (dla zainteresowanych), a jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną z pomocą specjalnego formularza.
Ciasteczka i inne wypieki, czyli polityka dotycząca cookies.      ↑W górę!↑      Stara wersja strony.
Nie bądź kradziej, jeśli chcesz wykorzystać któreś ze zdjęć, skontaktuj się ze mną.