Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wywiad w Lubuskiej

Tutaj umieszczaj tematy dotyczące strony. Jak Ci się ona podoba, co możnaby zmienić, poprawić

Wywiad w Lubuskiej

Postautor: admin » 27 wrz 2012, 18:44

W Gazecie Lubuskiej pojawił się wywiad ze mną. Bardzo dobry, zaznaczam ;) Fajna promocja strony. Po opublikowaniu wywiadu oglądalność strony skoczyła strasznie. Osłupiałem, jak zobaczyłem wykres na Google Analytics (to takie narzędzie, które pozwala mi badać ile osób odwiedziło stronę). Załączam zrzut ekranu. Szkoda tylko, że jeszcze prawie nikt nie pisze na forum :cry: Ale mam nadzieję, że to się zmieni.

Kilka cytatów:
Pierwsi internauci już zaglądają?

- Przez pierwsze dwa tygodnie było ponad 130 odwiedzin. Cały czas promuję swoją stronę. Wysyłam maile z linkami do znajomych. Mam wydrukowane ulotki, które będzie można rozdać. Informację umieściłem też na portalu mmzielonagora.pl.

A facebook? Może funpage?

- Nie mam facebook'a, to zło (śmiech)

Skąd pomysł na utworzenie strony?

- Pomysł podsunął mi kiedyś tata, ale nie od razu go zrealizowałem. Wtedy Bachusików było może dziewięć. Nie wiem jak teraz by ta strona wyglądała. Jakbym zaczął ją pisać wtedy, bo umiejętności miałem o wiele mniejsze. Zacząłem pisać teraz. Strona działa już ponad miesiąc. Proces jej tworzenia trwał ok. trzech tygodni. Prawie wszystko sam zrobiłem oprócz forum.

Link do wywiadu: KLIK!
Załączniki
zrzut.png
Zrzut ekranu z Google Analytics
zrzut.png (8.5 KiB) Przeglądany 2500 razy
Awatar użytkownika
admin
Administrator

Wywiad w Lubuskiej

Postautor: Kasia » 29 wrz 2012, 17:07

Ciekawy wywiad :D
KASIA :)